Nákup v obchode odporúča: 0 %
Celkový počet hodnotení: 3
100 % bol doručený tovar v deklarovanom termíne
50 % dorazil tovar v poriadku
33 % bola zrušená objednávka zo strany obchodu
40% prehľadnosť obchodu
20% kvalita komunikácie
100% dodacia doba
60% doručenie
nákup neodporúčam
recenzia
Mia 28.01.2022
negativa
Vypredajovu kuchynu z expozicie na predajni v Bratislave mi odmietli predat z dovodu, ze ho udajne niekomu zarezervoval. Prtom zalohu za rezervaciu ten zaujemca ani nezlozil a rezervaciu mu nuelkokrat z nepochopitelnych dovodov predlzili a mne kuchynu predat za hotovost priamo zlozenu odmietli. Nepochopitelny pristup k zakaznikovi a obchovaniu vobec. Neviem, ci by som taketo neobchodne soravanie byt vo vedeni firmy, akceptovala u svojho personalu na predajni.

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Objednávku mi zrušil obchod z nasledovného dôvodu: Vypredajovu kuchynu z expozicie na predajni v Bratislave mi odmietli predat z dovodu, ze ho udajne niekomu zarezervoval. Prtom zalohu za rezervaciu ten zaujemca ani nezlozil a rezervaciu mu nuelkokrat z nepochopitelnych dovodov predlzili a mne kuchynu predat za hotovost priamo zlozenu odmietli. Nepochopitelny pristup k zakaznikovi a obchovaniu vobec! .

IP adresa: 85.237.234.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Eugen Mimovič / Iveta Mimovičová 02.11.2021
recenzia
žiadne
negativa
Dobrý deň,oznamujem Vám nakoľko stránku recenzií som nenašiel . Chcem sa podeliť o služby poskytované predajňou SIKO Košice.

-po objednávke na predajni došiel iný tovar ako sme si objednali

-tovar odviesť naspäť na predajňu na výmenu

-týždeň čakania na druhý vymenený tovar

-po týždni navšteva predajne na vyzdvihnutie vymeneného tovaru

-po rozbalení na skrinkách nepredvrtané diery pre úchyt dvierok a zásuvky
-niektoré diery nedovrtané len do polky materiálu


Ďakujem pracovníkom Siko za ich služby " NIKDY VIAC S I K O !!!!!!!!!!!!!!!!

S pozdravom

nikdy viac Váš zákaznik Mimovič

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne.

IP adresa: 90.64.144.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Anonym 02.08.2019
recenzia
Pekna vizualizacia, dobry vyber
negativa
. Raz a naposledny som tam nakupovala,Najhorsi obchod co som s ktorym zatial spolupracovala, otrasna komunikacia, na kazdu malu upravu sme cakali 5 dni a niekedy ani to nesplnili a musela som tam volat a nahanat ich a iba sa vyhovarali stale, takze od navrhu kupelne az po dorucenie tovaru ubehli 3 mesiace, aleluuuja ze sme sa dockali. Pri objednavani nam povedali ze vsetko je na sklade a do tyzdna to mame a za tyzden povedali ze jeden obklad bude o 3 mesiace tak sme museli vyberat narychlo nahradny, otras a okrem toho nam dodali chybny vyrobok a keby nejdeme ta riaditelom tak cakame na vymenu mesiac a to kvoli ich chybe, neskutocne. Takze nikdy viac , keby tam nemam zlavu tak sa na nich vykaslem a vsetko zrusim.

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne. Doručenie nebolo v poriadku z nasledovného dôvodu: Chybny tovar.

IP adresa: 95.103.205.*** |