Nákup v obchode odporúča: 46 %
Celkový počet hodnotení: 132
79 % bol doručený tovar v deklarovanom termíne
89 % dorazil tovar v poriadku
7 % bola zrušená objednávka zo strany obchodu
80% prehľadnosť obchodu
66% kvalita komunikácie
79% dodacia doba
90% doručenie
nákup neodporúčam
recenzia
Patrik 16.01.2022
negativa
Dňa 28.11.2021 som u vás zakúpil tablet k Vianociam ako darček.Žial obdarovaného nepotešil tak hneď po rozbalení ležal v krabici tak som sa rozhodol že ho vymením za iný produkt nakoľko máte na stránke napísané citujem

Darčeky zakúpené od 15. 11. do 24. 12. 2020 môžete vymeniť nepoužité, nepoškodené a v pôvodnom obale v predajniach DATART od 27. 12. 2021 – do 16. 1. 2022."


Dnes 13.1.2022 na Vajnorská ulici 100 821 06 v Bratislave som bol tablet vrátiť,bol síce rozbaleny ale nepoužitý v "továrenských nastaveniach" nabíjačka bola ešte zabalená a nepoužita, kde odmietli uznať reklamáciu pretože je "rozbaleny" Kde prosím vás máte na stránke že produkt nesmie byť "rozbalený"?Keby bol tablet používaný alebo boli na ňom čo i len najmenšie známky používania nepoviem pol slova.neodporucam "OJEB" na zakaznika

V tomto obchode nakupujem pravidelne. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne.

IP adresa: 95.102.153.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Pali 16.01.2022

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne.

IP adresa: 88.212.61.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Jana 12.01.2022
negativa
Je to už druhá objednávka notebooku, ktorú predajňa stornovala z dôvodu, že nedodajú, aj keď tovar bol na stránke na objednanie aj s presným dátumom dodania. Na prvú objednávku notebooku / obj.č. 3220084689/ sa čakalo pol roka a po pol roku predajňa stornovala, lebo neschopní dodať.Druhý notebook nemám tak isto....predajňu neodporúčam, úplná nespoľahlivosť.

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Objednávku mi zrušil obchod pretože tovar sa už nepredáva.

IP adresa: 95.103.30.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Ivana 22.12.2021
recenzia
Žiadne
negativa
V DATAR som nakupovala prvý aj posledný krát,tovar prišiel poškodený,čo sa týka reklamácie ,otrasná komunikácia s obchodom,tovar som musela vrátiť na vlastné náklady,čo predstavovalo nemalú sumu 40 eur😡

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne. Dodaný tovar bol poškodený.

IP adresa: 176.101.176.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Antek 09.12.2021
recenzia
hneď komunikácia dobrá ,ale ako náhle poukázanie chyby všetka ochota ..preč
negativa
neochota komunikovať pri problémoch

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený do 5 dní po termíne. Doručenie nebolo v poriadku z nasledovného dôvodu: nebol doručený kurierom na adresu,hoci poplatok bol zaratany v cene -nehoraznosť. Zaplatená cena sa líšila od ceny na stránkach obchodu.

IP adresa: 91.127.228.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Dagmar 30.11.2021
recenzia
obchod má u mňa len mínusy...objednala som si kávovar a keď som reklamovala chybu,že neusále svieti,že nie je odvápnený,hoci som použila len doporučené prípravky na odvápnenie,tak chybu neuznali.....objednala som si ako prvý nákup cez Datart chladničku LG a predtým ako ju mali doviezť,tak zavolali,že ju počas prevozu poškodili...ďľaší týždeň som čakala v auguste kedy ju opäť doručia,pričom som musela vyhodiť všetky mrazené potraviny....tretí a posledný pokus,bol minuloročný nákup ručného vysávača Rowenta...cca po 9 mesiacoch už ne al sací výkon...na reklamáciu sme dostali odpoveď,že ho nevieme správne vyčistiť...o 3 mesiace už sa aj smeti z neho vysýpali a neťahal opäť...odpoveď bola opäť neuznaná reklamácia s tým,že si máme cca za 20 E kúpiť nový filter /podotýkam,že filter je umývateľný a preto sme vysávač kúpili a nie preto aby sme každých 6 mesiacov kupovali za 20 E nový/...samozrejme,že sme s takým stanoviskom nesúhlasili a dali sme reklamovať filter....boli sme ale upozornení,že túto reklamáciu si zaplatíme,keďže filter nespadá do reklamácie.....u tohto obchodu platí presne motto...keď vtáčka lapajú,pekne mu spievajú....pri problémoch s ich výrobkami už máte smolu....
negativa
na arogantné správanie operátorov ,keď sa snažíte zistiť ako máte postupovať pri reklamácii!!!!......a na také isté správanie predavačov v och.centre Eurovea,kde sme boli osobne reklamovať uvedené výrobky.....tu určite neplatí motto...náš zákazník,náš pán.....skôr naopak....Pri probléme s chladničkou som si povedala,že nikdy viacej....urobili zo mňa VIP člena,tak som sa ulakomila,na priaznivé ceny ,ktoré mi na svojich stránkach Datart ponúkol....a opäť chyba....ale dala som im ešte šancu minulý rok,keď som objednala uvedený vysávač....a to už ma odradilo úplne....už nikdy si od nich nič nekúpim a každému budem hovoriť o svojich NEGATÍVYVH skúsenostiach s týmto obchodom,teda hlavne so správaním operátorov a pracovníkov v Datarte a hlavne so skúsenosťami s reklamáciou ich výrobkov!!!!!

V tomto obchode nakupujem pravidelne. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne. Zaplatená cena sa líšila od ceny na stránkach obchodu.

IP adresa: 188.167.137.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Ernest 25.11.2021
recenzia
Žiadne
negativa
Komunikáciu. Máte jedno číslo na info linke. Napriek tomu že ste tovar nemali tak ste ma o tom neinformovali. Musel som si zavolať a až potom mi bolo oznámené že tovar nemáte. Hlavne že máte reklamu!!!

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Objednávku som zrušil.

IP adresa: 178.41.203.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Kosicky 19.11.2021
recenzia
ziadne nakolko minusy znacne prevladaju nad plusmi
negativa
Vybavovanie reklamacii

V tomto obchode nakupujem pravidelne. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, ale sľúbený termín dodania zatiaľ neuplynul.

IP adresa: 95.103.8.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Nysha 12.11.2021
negativa
3.11 Som kúpila pračku, nakoľko ešte na stránke bolo " na sklade" tak som ju objednala čakala som do 10.11 kedy som zavolala čo s ňou je, tak vraj nie je a môžem si vybrať inú... Vybrala som si inú volala som tej pani, tak sme všetko vybavili, a povedala že si môžem vybrať temín nakoľko som si zaplatila 20€ i za to že mi ju dajú i do bytu, nakoľko tá pračka je ťažká a ja nemam nikoho skoro kto by mi s nou vedel poradiť.. tak mi tych 20 euro prišlo okej.. Tak som sa tešila a zbavila som sa starej pračky, šicko dobro. Až na dnesok kedy mi kurier volal, a oznamil že si mam prísť pre pračku dole lebo oni majú zakázané chodiť do ... Pentagonu ... ano Pentagon. A ja že, ale ja som za to zaplatila tak aky je dôvod? a on že šéf a dispečér povedal že nie, že pre prve dvere (vchodove) a tam to hasne... Milý datart, tento argument, je taký akoby som ja neobsluhovala v obchode všetkych plešatých ľudí lenpreto lebo nemajú vlasy... Takže po hádkach doslova pol hodine, kuriéri odišli. Je aktualne skoro 18:00 a ja nemám ani 270€ čo som zaplatila a ani pračku. Nikto ma z vašej info-linky neupozornil, že pentagon konkretnejšie stavbarska 34 je pre vás " červená zóna" A tuto službu tam neposkytujete... Tak som si pozrela vašu stránku, či naozaj máte niečo na stránke. Vo vašej sekcií "často kladané otázky" som našla: Dovážate po celej SR? Áno, tovar vozíme po celej republike bez výnimiek. Tak prečo, ja som bola dneska výnimka? A nechceli mi poskytnúť službu? Prečo mi váš kuriér povedal, že do troch pracovných dní mi prídu peniaze, ale na info-linke mi hneď povedali 5? a čo ma dostalo do rany je to keď mi váš operátor povedal " Jediné čo pre vás môžem spraviť je že vam vrátime aj 19,90€ poplatok za dopravu" To si ako robil srandu zo mna, že ste mi chceli vrátiť len za produkt a nie len za dopravu? Pretože žiadnu službu ste mi nesplnili maximalne spravili nervy.. Ked po tejto celej situacii som sa trochu ukludnila zavolala som vašmu najväčšiemu konkuretnvovi ktorý má mim

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Objednávku mi zrušil obchod z nasledovného dôvodu: Červena zona.

IP adresa: 188.167.252.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Moje meno 09.10.2021
recenzia
Príjemná komunikácia pri objednávaní spotrebiča a DATART dopravy
negativa
Dopravcovia DATART dopravy drzo vstúpili do bytu bez rúšok(Jeden úplne bez a druhý so stiahnutým rúškom pod nos. A to niesli len 25 kg, cca 10 schodov.) Obaja odutí - myslím, že nie príliš vhodné do služieb.

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne.

IP adresa: 78.98.99.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Zakaznik5 09.10.2021
recenzia
Nic
negativa
Tovar nebol dodany v dohodnutom termine
V dalsom termine nepriviezli objednany produkt, ale iny
Nakoniec produkt doviezli, ale nefungoval spravne, bolo ho treba reklamovat

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený viac ako 5 dní po termíne. Dodaný tovar bol poškodený.

IP adresa: 78.98.204.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Elena 13.09.2021
recenzia
Žiadne, veľké sklamanie.
negativa
Zla - takmer žiadna komunikácia s reklamačný oddelením. Poškodený tovar sme museli vrátiť na vlastné náklady.

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Objednávku som zrušil z nasledovného dôvodu: Tovar prišiel poškodený.

IP adresa: 87.244.229.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Judita Sabolčíková 26.08.2021
negativa
Pravidelne vo Vašej predajni nakupujem kávu v kapsuliach a dnes som trochu ostala šokovaná. Nie zo zistenia, že káva zdražela ale pri káve Cremesso bola cenovka "Akcia" zlacnené z 9,90 na 6 eur. Tento typ kávy som u Vás kupovala za 5,50 eur, marketingový ťah považujem za vedomé klamanie zákazníka. Už u Vás určite nikdy nič nekúpim.

V tomto obchode nakupujem pravidelne. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne. Zaplatená cena sa líšila od ceny na stránkach obchodu.

IP adresa: 81.89.52.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Katarína 09.08.2021
negativa
Som úplne na nervy ako komunikuje tento predajca.Zakúpila som TV s "výhodnou ponukou"darčeky zadarmo !!! , pričom jeden z darčekov bol okamžite nefunkčný a teda som si myslela , že v rámci reklamácie mi ho vymenia.Jednalo sa o elektrokolobežku GOGEN Voyager, ktorú samozrejme neodporúčam kupovať nakoľko keď sa vám pokazí máte 2 možnosti.Vyhodiť alebo sa voziť sa ako na normálnej kolobežke. Datart Vám ako odmenu za nákup nedá v rámci reklamácie elektrokolobežku opraviť ,vymeniť prípadne zvoliť nejakú rozumnú kompenzáciu ale vystaví dobropis, v tomto prípade 5,20€ dobre čítate slovom päť euro 20 centov za elektrokolobežku , ktorá bola darčekom a teda nemá hodnotu viac ako zmienenú sumu a viac ich nezaujímate.Svoj biznis urobili a tam to končí.NIKDY viac tu nekúpim nič a upozorńujem všetkých ,ktorý by sa nechali ako ja zlákať na nejaký darček -POHROMA.Zákaznícke centrum arogantné a dookola posielajú svoje naučené a predpísané vety.Nič nevybavíte pekným slovom,ste posledný chudák.ktorý ešte zaplatí ich predraženú infolinku.Naozaj zlééééé.Veľmi som sklamaná a modlím sa aby sa mi TV nepokazila.Ľudia dajte si naozaj pozor.

V tomto obchode nakupujem pravidelne. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne. Dodaný tovar bol poškodený. Zaplatená cena sa líšila od ceny na stránkach obchodu.

IP adresa: 87.197.124.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Nahnevaný zákazník 06.08.2021
recenzia
NIKDY NENAKÚPIŤ ZNOVA!!!
negativa
Komunikácia otrasná, kúpil som si televízor 65 palcový. Po pól roku používania začali preklikovať pásiky na obrazovke. S LG si ma prehadzovali ako horúci zemiak a jeden na druhého sa vyhovárali ohľadom reklamácie. V Datarte boli natoľko "múdri" že mi kázali televízor doniesť do predajne. Namietal som že sa môže cestou rozbiť ich to arogantne nezaujímalo!!! Samozrejme že aj praskla obrazovka. Vznikla mi škoda 1000€!!! Ak by sa našli ďalší ľudia s ktorými takto alebo podobne vy.... tak sa mi prosím ozvite na mail chdominik999@gmail.com ďakujem.

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne.

IP adresa: 188.167.250.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Marcel 30.07.2021
recenzia
nevidim ziadne, prave naopak
negativa
Obchod prijal a potvrdil objednavku, nechal zakaznika cakat viac ako mesiac a potom bez akejkolvek dalsej snahy riesenia jednoducho napise ze musi objednavku po viac ako mesiaci cakania zrusit. Totalny nonsense. Neodporucam

V tomto obchode nakupujem pravidelne. Objednávku mi zrušil obchod z nasledovného dôvodu: nedodal dodavatel.

IP adresa: 195.146.138.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Ján 16.07.2021
negativa
Pri objednávke som mal termín dodania práčky do 7 dní.Ked tovar nechodil, tak som sa následne informoval o stave objednávky, kde mi bolo povedané, že bude dodaná do ďalšieho týždňa. Druhé naskladnenie a následne dodanie prácky sa neuskutočnili. Zase som sa musel dopytovat na infolinke kde sa nachádza objednaný tovar...Pani na info mi len povedala, že naskladnenie prebehne najskôr 12.júla. V tento deň som dostal aspoň informáciu do mailu, že práčka bude naskladnená pravdepodobne další týždeň...
Zaujímavé je že, keď si dám práčku znova do košíka , tak mi zobrazí dobu dodania do dvoch dní...toto nieje zavádzanie zákazníkov ponúkať tovar "skladom", ktorý reálne skladom nemáte?

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, a sľúbený termín dodania už uplynul.

IP adresa: 84.245.120.*** |