Nákup v obchode odporúča: 0 %
Celkový počet hodnotení: 4
100 % bol doručený tovar v deklarovanom termíne
50 % dorazil tovar v poriadku
25 % bola zrušená objednávka zo strany obchodu
40% prehľadnosť obchodu
24% kvalita komunikácie
100% dodacia doba
60% doručenie
nákup neodporúčam
recenzia
Slobodová 18.07.2022
recenzia
žiadne
negativa
Nakoľko to bol môj prvý nákup v predajni Siko a vzniklo veľké pochybenie zo strany obchodu, nemám žiadne dobré skúsenosti, a preto by som ani nikdy nákup v tomto obchode nikomu neodporučila. Objednala som si v pobočke Lamač kamenný obklad do BB, ale bohužiaľ zamestnanec predajne v BA objednal namiesto hnedých kameňov šedé, kde nám bolo vysvetlené, že nastala chyba pri zlom označení produktu. Samozrejme prebehla reklamácia, ale aj na druhýkrát nám prišiel nesprávny odtieň kamenných obkladov, takže aj tie sme museli vrátiť. Tu nám už ale bolo povedané, že chyba bola u výrobcu. Vraj každá výrobná dávka má odlišný odtieň (číslo šarže). Prvý a poslednýkrát som si niečo objednala. Nakoľko sme zbytočne previezli veľa benzínu a ani žiadne odškodné sme nedostali, ani len ospravedlnenie od vedúceho. Dokonca pán vedúci predajne nemal ani ochotu niečo s nami riešiť.

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Objednávku som zrušil z nasledovného dôvodu: Zamestnanec nám objednal nesprávny tovar.

IP adresa: 195.91.25.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Mia 28.01.2022
negativa
Vypredajovu kuchynu z expozicie na predajni v Bratislave mi odmietli predat z dovodu, ze ho udajne niekomu zarezervoval. Prtom zalohu za rezervaciu ten zaujemca ani nezlozil a rezervaciu mu nuelkokrat z nepochopitelnych dovodov predlzili a mne kuchynu predat za hotovost priamo zlozenu odmietli. Nepochopitelny pristup k zakaznikovi a obchovaniu vobec. Neviem, ci by som taketo neobchodne soravanie byt vo vedeni firmy, akceptovala u svojho personalu na predajni.

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Objednávku mi zrušil obchod z nasledovného dôvodu: Vypredajovu kuchynu z expozicie na predajni v Bratislave mi odmietli predat z dovodu, ze ho udajne niekomu zarezervoval. Prtom zalohu za rezervaciu ten zaujemca ani nezlozil a rezervaciu mu nuelkokrat z nepochopitelnych dovodov predlzili a mne kuchynu predat za hotovost priamo zlozenu odmietli. Nepochopitelny pristup k zakaznikovi a obchovaniu vobec! .

IP adresa: 85.237.234.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Eugen Mimovič / Iveta Mimovičová 02.11.2021
recenzia
žiadne
negativa
Dobrý deň,oznamujem Vám nakoľko stránku recenzií som nenašiel . Chcem sa podeliť o služby poskytované predajňou SIKO Košice.

-po objednávke na predajni došiel iný tovar ako sme si objednali

-tovar odviesť naspäť na predajňu na výmenu

-týždeň čakania na druhý vymenený tovar

-po týždni navšteva predajne na vyzdvihnutie vymeneného tovaru

-po rozbalení na skrinkách nepredvrtané diery pre úchyt dvierok a zásuvky
-niektoré diery nedovrtané len do polky materiálu


Ďakujem pracovníkom Siko za ich služby " NIKDY VIAC S I K O !!!!!!!!!!!!!!!!

S pozdravom

nikdy viac Váš zákaznik Mimovič

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne.

IP adresa: 90.64.144.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Anonym 02.08.2019
recenzia
Pekna vizualizacia, dobry vyber
negativa
. Raz a naposledny som tam nakupovala,Najhorsi obchod co som s ktorym zatial spolupracovala, otrasna komunikacia, na kazdu malu upravu sme cakali 5 dni a niekedy ani to nesplnili a musela som tam volat a nahanat ich a iba sa vyhovarali stale, takze od navrhu kupelne az po dorucenie tovaru ubehli 3 mesiace, aleluuuja ze sme sa dockali. Pri objednavani nam povedali ze vsetko je na sklade a do tyzdna to mame a za tyzden povedali ze jeden obklad bude o 3 mesiace tak sme museli vyberat narychlo nahradny, otras a okrem toho nam dodali chybny vyrobok a keby nejdeme ta riaditelom tak cakame na vymenu mesiac a to kvoli ich chybe, neskutocne. Takze nikdy viac , keby tam nemam zlavu tak sa na nich vykaslem a vsetko zrusim.

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne. Doručenie nebolo v poriadku z nasledovného dôvodu: Chybny tovar.

IP adresa: 95.103.205.*** |