Nákup v obchode odporúča: 23 %
Nákup v obchode za posledných 90 dní odporúča: 12 %
Celkový počet hodnotení: 425
55 % bol doručený tovar v deklarovanom termíne
70 % dorazil tovar v poriadku
11 % bola zrušená objednávka zo strany obchodu
68% prehľadnosť obchodu
48% kvalita komunikácie
55% dodacia doba
76% doručenie
nákup neodporúčam
recenzia
jan 30.06.2019

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Objednávku som zrušil.

IP adresa: 178.41.50.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Olga 24.06.2019
negativa
Zlá komunikácia pri reklamácii, všetko dlho trvá, ignoracia požiadaviek, nič navyše pre zákazníka ktorého obchod poškodil, helpdesk v ničom nevie pomoct

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený do 5 dní po termíne. Doručenie nebolo v poriadku z nasledovného dôvodu: Bol dodaný objednaný tovar, ale bol na stránke zle popísaný, takže neodpovedal popisu. Tovar sa nezhodoval s popisom na stránkach obchodu.

IP adresa: 195.91.7.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Stano 20.06.2019

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, a sľúbený termín dodania už uplynul.

IP adresa: 194.230.155.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Nasrdená 14.06.2019
negativa
Nehorázna neschopnost doručiť zásielku.Objednávka,ktorú som objednala a uhradila vopred, mala byť podľa informačnej sms od doručovacej spoločnosti už pripravená na vyzdvihnutie.Napokon vysvitlo že na zvolenom odbernom mieste sa vôbec nenachádzala.Vraj zostala na centrále doručovacej spoločnosti(na opačnej strane mesta)Neochotná slečna na infolinke mi 20 minút tvrdila že s tým nevie “ NIČ” urobiť.Zásielku si buď pôjdem alebo nepôjdem vyzdvihnúť na centrálu DPD.Poprípade ak chcem tovar na spomínanú zvolenu adresu,mám si objednať znova.

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, a sľúbený termín dodania už uplynul.

IP adresa: 159.253.109.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
monika 14.06.2019
recenzia
žiadne!!!!!
negativa
Dobrý deň,
nakupovala som cez Mall.sk a otvorene hovorím už nikdy viac!!!!!!!!!!!!!!!!!nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!! pri kúpe televízora bolo uvedené poštovné zdarma a doručenie do druhého dňa a však po rozkliknutí a vypísaní záväznej objednávky boli informácie iné a doprava do druhého dňa spoplatnená nakoľko som nemala na výber vzhľadom k tomu, že mi mali prísť montovať telku od slovanetu poplatok som uhradila a očakávala televízor. Ten však nedorazil ani na druhý deň ani na tretí až na štvrtý deň mi bol doručený. Zapájanie káblov som musela odložiť nakoľko som fyzicky televízor nemala. Po doručení a otvorení balíka ma čakalo nemilé prekvapenie. Televízor bol rozbitý okamžite som kontaktovala spoločnosť pretože už som začala mať tejto spoločnosti a problémov s ňou spojených až až. No v telefóne mi bolo oznámené, že si viem televízor vyreklamovať prostredníctvom zaslania naspäť s čím by problém nebol, no doručený nový mi bude až po 5 dňoch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! predstavte si že ste doma dva týždne potichu priplatíte si za televízor aby ste ho už konečne mali vrazíte doň posledné peniaze, ktoré máte a ten televízor Vám dorazí o ďalšie dva týždne!!!!! žiadna ochota daný problém vyriešiť žiadna empatickosť zamestnancov žiadne prepojenie na manažéra spoločnosti nič!!!!!!!!!!!!!!!!!! a takto sa rieši objednávka ´´tak spokojných klientov ako na každej internetovej stránke uvádzajú´´. Keby mali aspoň toľko chochmesu a sprístupnili by recenzie na ich stránke pochybujem, že by sa toľko ľudí včetne mňa dali takto nachytať tak nespoľahlivou spoločnosťou... preto ešte raz hovorím UŽ NIKDY NEOBJEDNÁVAŤ CEZ MALL.SK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Objednávku som zrušil z nasledovného dôvodu: prišiel mi rozbitý!!!!.

IP adresa: 195.91.17.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
JD 10.06.2019
negativa
Obchod ani po opakovanej žiadosti, nie je schopný zaslať faktúru na tovar ktorý som už prebrala pred týždňom. Objednávku Vám rozdelia a každý tovar balia a posielajú ojedinele, a aj faktúry vystavujú na každý jeden produkt zvlášť.

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne.

IP adresa: 84.245.106.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
nespokojny zakaznik 22.05.2019
recenzia
ziadne plusy
negativa
na stranke zavadzaju, ze tovar je skladom, na co som sa dala oklamat. objednany tovar skladom urcite nebol, do dnesneho dna nebol doruceny, na infolinke dalsi klamari, vraj zavolaju. Do dnesneho dna mi nikto nezavolal spat, ako mi bolo slubene, ked som sa pytala, kedy tovar dodaju. cakala som takmer mesiac na dorucenie trampoliny, dnes ma uz presla trpezlivost, a objednavku som zrusila. nikdy viac.

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Objednávku som zrušil nakoľko nebola dodržaná dodacia doba.

IP adresa: 217.119.126.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Julia 06.05.2019
recenzia
ziadne
negativa
Radio bolo dodane s vyčnievajucim USB vstupom. Kedze nabijanie fungovalo, neriesili sme. Po vypadnuti USB vstupu nam reklamaciu zamietli, a co bolo absolutne nevhodne, ze vo vyjadreni boli vykricniky- asi na zvyraznenie ich "nazoru".... Mall nikdy viac.

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne. Dodaný tovar bol poškodený.

IP adresa: 185.227.170.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Jana 02.05.2019
negativa
Pri tomto tovare sme si priplatili zaruku 3 roky navyse. Chceli sme reklamovat a prisli sme na to ze vobec zaruka nebola danej spolocnosti zaplatena. takze urcite neodporucam priplacat zaruku v tejto spolocnosti, popripade si to hned poriadne overit. Vyse pol roka neboli schopni tuto situaciu vyriesit(teda taky cas na reklamaciu) na opakovane moje telefonaty. A ziadne ospravedlnenie a kompenzacia uz vobec.A opakovane zlyhanie pri dalsej objednavke. Zadali sme platbu vopred a teda aj zaplatili a oni ziadaju pri prebrati tovaru dalsiu platbu. Ide o platbu cca 1000 eur. Spolocnost MALL je zrejme dost pochybna.

V tomto obchode nakupujem pravidelne. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne.

IP adresa: 213.81.220.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Pavel 29.03.2019
recenzia
Pozor, urcite nekupujte cez Mall.sk. Su to zlodeji! Okradli ma, tovar nedodali, peniaze nevratili a nikdy nevratia. Objednavka zo zaciatku novembra! 104655935
negativa
Pozor, urcite nekupujte cez Mall.sk. Su to zlodeji! Okradli ma, tovar nedodali, peniaze nevratili a nikdy nevratia. Objednavka zo zaciatku novembra! 104655935

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, a sľúbený termín dodania už uplynul.

IP adresa: 158.195.114.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Pepe 10.02.2019
recenzia
Leb minus
negativa
Vobec ma neinformovali a zlom produkte. Nic. Cele zle

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Objednávku som zrušil nakoľko nebola dodržaná dodacia doba.

IP adresa: 37.58.5.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Ondrej 01.02.2019
negativa
2x objednany ten isty vyrobok, 2x nesplnena doba dodania. Obchod sa kryje za formulaciu, ze ide o partnersky predaj a predpokladanu dobu dodania. Podla sledovnia zasielky, trva "partnerovi" - firme Hilding Anders Česká republika minimalne 7 dni, kym od prijatia objednavky odovzda tovar prepravcovi - firme Toptrans, ktorej zas 4 dni trva kym tovar odosle z Ciech na Slovensko. Doba dodania 4-6 dni ani nahodou, nevedia ho zabezpecit. Suma sumarum, predpokladany termin dorucenia nedodrzany ani obchodom ani prepravcom. Zle zorganizovana spolupraca a zavadzanie zakaznika nerealnou dobou dodania.

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, a sľúbený termín dodania už uplynul.

IP adresa: 176.102.96.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Rudo 31.01.2019
negativa
Pokúsim sa opísať bez emócií ( lebo už mesiac trvajúci problém vo mne vyvoláva negatívne emócie) s použitím len a len faktov, moju skúsenosť s týmto e-shopom. Dňa 30.12.2018 som si objednal autokameru, ktorú som aj hneď cez ponúkaný spôsob platenia „PAY U“ zaplatil. V dobrej viere, že zaplatím, skôr dostanem, alebo aspoň na termín bude doručená.. Čo dnes zisťujem bola veľká chyba a omyl. Deklarovaný termín dodania bol 8.1.2019. No 4.1.2019 prišiel prvý email s oznámením zmeny termínu doručenia na 8.1.2019. Tento email som bral ako omyl z toho dôvodu, že tento dátum dodania bol aj na objednávke. Na druhý deň 5.1.2019 prišiel ďalší email zo zmenou termínu dodania na 9.1.2019. Ďalší email mi prišiel 7.1.2019 so zmenou termínu na 11.1.2019. Ďalší prišiel 9.1.2019 zo zmenou termínu dodania na 15.1.2019. Ak by si niekto myslel, že to bol posledný email, tak je na veľkom omyle. Potom mi prišli ešte štyri emaily a to, 11.12019 s termínom dodania 16.1.2019, 12.1.2019 s termínom 15.1.2019, 15.1.2019 s termínom dodania 17.1.2019 a posledný, ktorý som dokázal ešte zniesť 16.1.2019 s termínom dodania 21.1.2019. V poradí ôsmy email ma dorazil a rozhodol som sa stornovať objednávku. Prečo tak neskoro? Teraz už ani neviem. Zašiel som 16.1.2019 na odberné miesto s tým, že tam niečo poriešim. Neporiešil. Pani mi podala lístoček s čislom zákazníckej linky a emailami e-shopu MALL.sk čiže s údajmi zo stránky e-shopu zo slovami, že ona mi bohužiaľ v tomto nepomôže. Volal som na zákaznícku linku tri krát a ani raz som nevybavil čo som potreboval. Rozprával len automat, a ja som sa k slovu nedostal . Tak som napísal email na adresu objednávky@mall.sk , že chcem stornovať objednávku a peniaze, ktoré som vopred poslal, chcem aby boli vrátené na môj účet (číslo úctu aj IBAN som zaslal). Prišiel mi email, že moja objednávka bola stornovaná a požiadavka na vrátenie peňazí bola postúpená na finančné oddelenie. Ubehol týždeň(23.1.2019) a peniaze na účte neboli, tak som poslal email s požiadavk

V tomto obchode nakupujem pravidelne. Objednávku som zrušil nakoľko nebola dodržaná dodacia doba.

IP adresa: 109.230.16.*** |

Vyjadrenie obchodu:

Dobrý deň,

ospravedňujeme sa za komplikácie.
Tovar nebol na našom sklade, uvádzali sme predpokladaný termín dodania. Dodávateľ však termín dodania posúva, dodanie tovaru nevieme ovplyvniť.
O každej zmene dodania sme Vás informovali.
K objednávke evidujeme storno z Vašej strany a spracovanie požiadavky na vrátenie platby.

Ďakujeme za pochopenie.

Milan
Tím Mall.sk

nákup odporúčam
recenzia
Helena Suchárová 30.01.2019
recenzia
Tovar vo výbornej kvalite a veľmi rýchle dodanie ďakujem pekne
negativa
žiadne mínusy váš obchod nemá

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne.

IP adresa: 90.64.86.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
peter 22.01.2019
negativa
doručovanie katastrofa pri tovare je napisane tento tovar zajtra u vaz a mne neprišiel za tyžden

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, a sľúbený termín dodania už uplynul.

IP adresa: 158.255.31.*** |

Vyjadrenie obchodu:

Dobrý deň,

za meškanie a komplikácie sa ospravedlňujeme.
Doručenie na druhý platí pre osobný odber na našich pobočkách Mall shop. V košíku ste si zvolili doručenie na adresu s dopravou zadarmo, kde bol termín doru4enia 18.-21.1.
Zásielka je dnes na ceste k Vám
https://isis.gw-world.com/siprod/f?p=232:SIGCONDETDSPLIGHT:7890845157089:NO:NO::P1200_VCPASSED:E80689342733

Ďakujeme za pochopenie.

Milan
Tím Mall.sk

nákup neodporúčam
recenzia
František 21.01.2019
recenzia
nviem
negativa
Termin dodania,nikdy neplatte popredu lebo tovar dorucia az ked budu mat cestu kurieri

V tomto obchode nakupujem pravidelne. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, a sľúbený termín dodania už uplynul.

IP adresa: 81.92.254.*** |

Vyjadrenie obchodu:

Dobrý deň,

za meškanie a komplikácie sa ospravedlňujeme.
Zásielku sme 17.1. odovdzali Sl. pošte a mala byť doručená 18.1.
Podľa sledovania zásielky je na pošte bez pohybu, je možné že došlo k jej strate alebo poškodeniu. Situáciu preverujeme s poštou.

Ďakujeme za pochopenie.

Milan
Tím Mall.sk

nákup neodporúčam
recenzia
Stanislav Steranka 16.01.2019
negativa
Nevrátenie akciovej sumy, ale čakanie, či to reklamujem.

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne. Zaplatená cena sa líšila od ceny na stránkach obchodu.

IP adresa: 81.162.91.*** |

Vyjadrenie obchodu:

Dobrý deň,

pri kúpe výrobku ste mali možnosť využiť cashback od AEG.
Podmienky uvádzame na
https://www.mall.sk/listy/aeg-cashback
Ak ste podmienky splnili, rozdiel v cene Vám vyplatí výrobca AEG.

Ďakujeme za pochopenie.

Milan
Tím Mall.sk