Nákup v obchode odporúča: 23 %
Celkový počet hodnotení: 436
55 % bol doručený tovar v deklarovanom termíne
70 % dorazil tovar v poriadku
11 % bola zrušená objednávka zo strany obchodu
68% prehľadnosť obchodu
46% kvalita komunikácie
55% dodacia doba
76% doručenie
nákup neodporúčam
recenzia
LM 27.09.2022
recenzia
-
negativa
Nie je v poriadku, ak si zakupim tovar, uzivam ho ani nie 3 tyzdne a nasledne hodinky reklamujete viac ako 30 dni a nič nevidíte, nič nevyriešite a pri druhej opätovnej reklamácii po viac ako 30 dni, nemám žiadnu odpoveď.
K reklamácii som zasielal aj videá prejavenej závady (z rôznych časoch a tesne pred poslaním),nakoľko na slovny a písomny opisy chyby nevedeli prist na závadu.
Už po druhý krát som zostal bez zakúpeného tovaru a nemôžem ho užívať. Rozumiem, že môže dochádzať k chybným výrobkom, avšak nemalo by dochadzam k chybným a pomalým vybaveniam reklamácii, nakolko to vypovedá o Vašej schopnosti/neschopnosti reagovať na požiadavky vašich zákazníkov.

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne. Doručenie nebolo v poriadku z nasledovného dôvodu: Bol mi doručený vadný kus.

IP adresa: 213.181.130.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Maroš K. 02.09.2022
negativa
Na mall.sk som objednal americkú chladničku aj s dopravou a vynesenim do bytu. V dohodnutý termín chladničku doručili, no prišiel len jeden kuriér, a že mu je potrebné pomôcť a nezabudol pripomenúť, že on je povinný vyniesť tovar iba do 70 kg.Samozrejme že sa chladnička nezmestila do výťahu, tak sme skoro hodinu niesli 90 kg chladničku po schodoch. Po rozbalení som zistil, že poslali inú chladničku. Už viac ako týždeň čakám, kým po ňu niekoho pošlú. Takže chladnička v strede izby, fakt pekný doplnok do bytu. Denne viacero urgencii, obchod aj prepravcu, no úplne bez odozvy, jeden sa vyhovára na druhého. Už nikdy viac nákup v mall.sk s dopravou a vynesenim do bytu.

V tomto obchode nakupujem pravidelne. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne. Bol dodaný úplne iný tovar. Tovar sa nezhodoval s popisom na stránkach obchodu.

IP adresa: 188.167.62.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
S. 26.08.2022
recenzia
Niekedy narazíte na veľké zľavy, napr. foťák za 205€ kúpite aj za 114€, ale reálne mi ten foťák ešte nedošiel, takže ten plus berte trochu s rezervou.
negativa
Tovar som objednala 17. 8., pričom na stránke písalo doba dodania 20. 8. Po uzavretí objednávky bol termín dodania 23. 8. Po niekoľkých dňoch čakania som dostala od MALL.sk e-mail, že tovar má omeškanie a nový termín dodania je 25. 8. čo bolo včera. Zatiaľ mi tovar ešte nedošiel, ani mi o ďalšom omeškaní nebol zaslaný e-mail. Na rozdiel od môjho prvého nákupu som však aspoň neplatila dopredu, lebo som očakávala veľkú pravdepodobnosť, že tovar bude omeškaný alebo nepríde vôbec. Veľa recenzií písalo, že bol problém s vrátením peňazí, takže som aspoň toto nechcela riskovať. Kvôli tomu som však musela zaplatiť poplatok za to, že zaplatím za tovar pri prevzatí (vedia čo robia). Podobnú skúsenosť som mala aj pri prvom nákupe, kedy som si objednala mobil za 300€ a prišiel až o mesiac neskôr, bez akéhokoľvek upozornenia e-mailom, pričom na stránke písalo, že doba dodania bude do 3 dní. Akurát vtedy som platila dopredu kartou, takže som mesiac nevedela, čo je s mojím tovarom a čo bude s mojimi peniazmi. MALL.sk už nikdy viac.

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, a sľúbený termín dodania už uplynul.

IP adresa: 78.98.142.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Lubo 24.08.2022
recenzia
žiadne
negativa
tovar dodaný iba čiastočne, reklamácia viac ako 40 dní nevybavená, na urgencie o vybavenie reklamácie odpovedá iba robot. Pracovníci reklamáciu neriešia.

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, ale sľúbený termín dodania zatiaľ neuplynul.

IP adresa: 157.167.73.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Ondrej Kostka 18.08.2022
recenzia
Jediný plus je,že vrátili peniaze(aj to nie všetky)
negativa
Obchod udáva,že tovar možno vrátiť zadarmo v zasielkovni(kódom,ktorý zadáte pri kase) čo už ale neuvádza je,že zasielkovňa veľké balíky (ako bicykle) neberie ….takže som si musel zaplatiť za 2 bicykle 40€ kuriéra.Dajte si na to ľudia pozor-abyste nenaleteli

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Objednávku som zrušil z nasledovného dôvodu: Oba Bicykle prišli poškodené(značka OLPRAN).

IP adresa: 213.55.224.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Andrea Vrabcová 27.07.2022
recenzia
Žiadne
negativa
Dobrý deň, chcela by som sa podeliť o neuveriteľnú skúsenosť s internetovým obchodom mall.sk. Manžel si objednal tovar v hodnote 330 eur, ktorý bol v zľave a bol skladom a zaplatil ho prevodom. Prišla mu na mail informácia, že objednávka sa pripravuje. Za dva dni mu napísali, že objednávku bez udania dôvodu stornovali a oznámili mu telefonicky, že nastala chyba, že si tovar môže objednať znovu, ale za novú cenu (400 eur) a že mu peniaze vrátia na účet. Keď im oznámil, že peniaze nechce vrátiť, že požaduje zaslať daný tovar, ktorý majú skladom a objednal ho a aj zaplatil za 330 eur, tak mu povedali, že bohužiaľ to nejde a že ďakujú za pochopenie... Naozaj máme za posledné dva roky veľmi “skvelé“ skúsenosti s daným internetovým obchodom, skoro nikdy sa nestalo, že by buď tovar dorazil včas, alebo sa dokonca stratil a nikto ma ani neinformoval ani nevrátil peniaze (až po sťažnosti) a toto bola asi posledná kvapka, keď si objednáte tovar a zaplatíte ho a nakoniec Vám po dvoch dňoch oznámia, že nastala chyba a tovar si môžete objednať znovu ale o 70 eur viac a kompenzácia žiadna...

V tomto obchode nakupujem pravidelne. Objednávku mi zrušil obchod a neuviedol žiadny dôvod.

IP adresa: 178.143.40.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Peter 21.07.2022
recenzia
Žiadne
negativa
Dávajte si pozor na popis tovaru ,ktorý tento internetový obchod má na svojej stránke...keď na to daný obchod upozorníte ,tak to stiahnu z popisu a ako náhradu vám ponúknu trápnu náhradu 15 eur v podobe darčekovej karty na ďalší nákup ...už nikdy viac!!!a odporúčam to aj ostatným , nenechajte sa oklamať touto amatérskou firmou !!!

V tomto obchode nakupujem pravidelne. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne. Doručenie nebolo v poriadku z nasledovného dôvodu: Nebol...totálne zavádzanie zákazníkov podľa popisu tovaru . Tovar sa nezhodoval s popisom na stránkach obchodu. Zaplatená cena sa líšila od ceny na stránkach obchodu.

IP adresa: 78.99.147.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Z. G. 14.07.2022
recenzia
Plusy nie su žiadne, NEODPORÚČAM!!! Naozaj je to banda hlupákov, ktorí ani netušia, čo robia.
negativa
Mám objednanú vírivku za niekolko tisíc € a stale neviem, čo sa deje. Uz niekolko x mi volal nejaky cudzi muz, ktory sa mi ani nepredstavil a riešil so mnou dopravu. Raz auto mal, potom zrazu nemal, potom oznamil, ze ho ide zohnat, potom ho uz mal, nasledne zase nemal a takto niekolko x dokola. Zrazu mi ten neznamy muz oznamil, ze mu musim tovar zaplatit, lebo inak tu dopravu nezozenie. Stale neviem, kto to je... zevraj nejaky obchodny partner Mallu, ktory ani nevie dobre po slovensky a evidentne mi ani vobec nerozumel. Dokonca mi oznamil, ze na vykladku tovaru z auta si ja musim zabezpecit niekolko muzov, lebo oni to nemaju ako vylozit. Porušuje vsetky zmluvne podmienky, ktore mam ja a Mallom a este si odo mna pyta peniaze. Kontaktovala som infolinku, kde mi sice oznamili, nech nic nepatim, lebo v objednavke mam zaplatenu aj dobierku, aj dopravu. Nikto z Mall mi doteraz nic nevysvetlil, len ze nic asi platit nemam. Tovar nemam, netusim, ci mi vobec niekedy pride a stale sa dotazujem a prehadzuju si ma ako horuci zemiak. Teraz uz ma ani nekontaktuju naspat. Vrchol drzosti toto... som len rada, ze som im nic nezaplatila, lebo by som lutovala este viac. NEODPORÚČAM TÝCHTO NEPROFESIONÁLOV!!! TREBA SA IM VYHNÚŤ OBLÚKOM A RADŠEJ SI VYBRAŤ KVALITNÉ A OVERENÉ SLUŽBY. TOVAR ZA 20€ TOĽKO NENAŠTVE, ALE JA ČAKÁM BA NIEKOĽKO TISÍC € TOVAR A JE IM TO JEDNO. ZIADNY ZAUJEM O UDRŽANIE ZÁKAZNÍKA, TOTÁLNY NEZÁUJEM Z ICH STRANY. NEODPORÚČAM!!!

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, ale sľúbený termín dodania zatiaľ neuplynul.

IP adresa: 95.102.49.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Peter 14.07.2022
recenzia
nič
negativa
Nákup v tomto internetovom obchode bola veľká chyba. Obzvlášť ak ide o tak drahú vec ako je gramofón. Po rozbalení a vyskúšaní som zistil, že nedrží otáčky, bohužiaľ krabicu som vyhodil, takže vrátiť sa nedal, tak teda reklamácia.. samozrejme ho poslali naspäť s tým, že chyba sa neprejavila. keď som volal do servisu ako postupovali pri oprave, tak pán technik mi oznámil, že im sa vada neprejavila a nevie čo ja s tým doma robím a že všetky platne mám chybné. Tak gramofón išiel naspäť na reklamáciu a som zvedavý ako sa vykrútia tento raz. A keby som nevyhodil krabicu a vrátil ho tak by ho asi predali zas. tento obchod skrátka predáva chybné veci a s vyreklamovaním potom máte len kopec starostí. Každému kto chce nakúpiť z tohoto internetového obchodu by som poradil, aby si kúpu dva krát rozmysleli, obzvlášť drahých vecí. Ja už od nich ani tužkové baterky nekúpim. Mall NIKDY VIAC!

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne.

IP adresa: 80.242.33.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Denisa 13.07.2022
recenzia
Nič
negativa
Nedodanie tovaru. Problém s komunikáciou.

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, a sľúbený termín dodania už uplynul.

IP adresa: 46.34.229.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
JR 04.07.2022
recenzia
kvalitny prepracovany filter pri vybere spotrebicov
negativa
DOPRAVCA. uz teraz viem ze si znova nikdy neobjednam tovar od spolocnosti mall len kvoli tomu s akymi ...... spolupracuju - mam na mysli Gebrüder Weiss. :) a asi ho ani neprevezmem lebo co citam tak v pripade reklamacie si zvoz pre pre mall robi rovnaka spolocnost cize dalsie predpokladam dva tzdne sediac doma cakajuc na primitivov neschopnych z Gebrüder Weiss kym by po to bez ohlasenia prisli.

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, a sľúbený termín dodania už uplynul.

IP adresa: 78.141.106.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Adela 29.06.2022
negativa
Nulová ochota komunikácie a vyriešenie problému je zatiaľ v nedohľadne. Už som volala s tromi ľuďmi a zrejme v celom MALL.sk nie je jediný pracovník ktorý by mi vedel odpovedať KDE SA NACHÁDZA MOJA OBJEDNÁVKA. Sami nevedia, či je u prepravcu alebo ju ešte ani nezabalili. Každý deň mi prišiel úplne iný mail, raz je balík v preprave, raz tovar nemaju na sklade a musia ho doskladniť, raz čaká objednávka na vybavenie… jednym slovom OTRAS!!!

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, a sľúbený termín dodania už uplynul.

IP adresa: 91.127.18.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Erika Mickyova 27.06.2022
recenzia
Minimum
negativa
Tovar reklamovany 5x..raz vymeneny a po vymene ,ked zavada pretrvavala...nulova komunikacia,zavdzanie a ignoracia zakaznika,nepreplatenie postovneho,dokonca pani na reklamacnom mi tresla telefonom..NIKDY VIAC

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne.

IP adresa: 95.103.241.*** |
nákup odporúčam
recenzia
Jaris 26.05.2022
recenzia
Po prečítaní recenzií som mal trochu obavy ale som príjemne prekvapený rýchlosťou dodania zásielky aj požadovanou kvalitou tovaru.

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne.

IP adresa: 195.91.17.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Dano P. 11.05.2022
recenzia
pri toľkých mísusoch, sú plusy zanedbateľné,
negativa
objednaná ponorná píla bola doručená poškodená (zlomený plastový kryt na motorovej časti, bol poškodený aj továrenský obal, ale keďže, celé to bolo ešte navyše zabalené v kartónovom obale, ktorý poškodený nebol, tak som na poškodenie neprišiel pri preberaní, ale až pri rozbalení, reklamácia mi bola zamietnutá z dôvodu mechanického poškodenia!!!, dokazovať niečo v takomto prípade obchodu ja takmer nemožné a myslím, že aj zbytočné, preto nedoporučujem nakupovať od tohoto predajcu, ja osobne mám v tom už jasno, ale keby to predsa len niekto skúšal, odporúčam si tovar rozbaliť a skontrolovať hneď pri doručení za prítomnosti kuriera, za čo Vám ani jeden nebude vďačný,

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne.

IP adresa: 188.214.108.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Filip Richter 05.05.2022
recenzia
Ziadne
negativa
Nulova komunikacia. Oznam cez sms vecer den pred dodanim tovaru- to je nejaka sranda?
Nulova komunikacia. Nulova komunikacia. Riesenie problemov- ziadny. Ziadna odozva. Ziadna komunikacia. A este raz, ziadna komunikacia. Telefonne cislo na veduceho? Nemozem Vam dat kontakt. Co mozte slecna Tot(h)ova? Napisat mail. Wow. Zavolajte tam. Nemaju telefon. Wow. Ked sa to vyriesi, poslu Vam mail. Ja nechcem mail, nech mi zavolaju. Nezavolaju… komunikacia- nula! Nikdy viac nakupovanie v tomto obchode. Nikdy

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, a sľúbený termín dodania už uplynul.

IP adresa: 194.154.250.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Sandra 30.04.2022
recenzia
Myslela som, ze rýchlosť dodania, avsak presne toto je problém. Predpokladaný termin dorucenia bol 29. Zial je 30.4. A mall nir je schopne ani poslat iny tovar miesto toho, ktory niekde trci u prepravcu uz druhý den, nie su schopni kontaktovať dopravcu a dat aspoň info ci mam tovat vobec dnes cakat alebo iny den alrbo nikdy
negativa
Mall nevie dorucit tovar načas, nie je schopný kontaktovat dopravcu s nejakym vysledkom. Tovar je zaplatený a niekde u prepravcu, nikto nevie kde akedy bude doruceny

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, a sľúbený termín dodania už uplynul.

IP adresa: 194.154.246.*** |